Zayıf görünmek mi?

  • 19 Şubat 2017
  • 1.892 kez görüntülendi.
Zayıf görünmek mi?

Şişman ve geniş vücut hatları namı sahipsiziniz ve burumdan rahatsı mısınız?  İste tamda bu yazımızda sizlere kendinizi daha iyi hissedip daha zayıf görünüme kavuşabileceğiniz 10 stil önereceğiz. Bu stil önerilerimizi uygulayarak daha fit ve zayıf bir görünüme kavuşmanız mümkün.
 

BRONZ VÜCUT

Bronzlaşma size kendinizi daha iyi hissetmenize neden olurken vücudunuzunda daha zayıf göründüğünü biliyor muydunuz?  Kullanacağınız bronzlaşma yöntemi hem vücudunuzdaki lekelerinde yok olmasına neden olacak. En önemli yanıysa ten esmerliğinin karsı görüş çerçevesinde sizi daha zayıf gösterecek. Ünlü cilt uzmanlarında açıklamalarında sıkça dikkat çeken bir yöntemdir.
 


KOYU RENK GİYİM
Koyu tonlar her zaman için detayları kendi içinde gizler ve giydiğiniz acık kotları bir kanarı bırakıp koyu kot renklerine daha çok ağırlık vermeniz. Sizi olduğundan daha da zayıf gösterecektir.
 

İKİ RENK YAN PANELLER
Yan paneller istenmeyen fazla kiloları gizlemek için adeta bir mucize misali işe yaramaktadır. Ünlülerinde özellikle çok ışıklı gecelerde tercih ettiği yöntemlerden biridir ve sizlerinden epey işinize yarayacağından emin olabilirsiniz. Özelikle gece düzenlenen ışığın bol olduğu yerlerde tam bir kurtarıcınız olacaktır.
 

YÜKSEK BELLİ GİYİNMEK
 
Yüksek belli giyinmek ince görünmenin bir diğer yollarından biridir ve bu sizler için oldukça pratik olacaktır. Örnek vermek gerekirse giydiğiniz şort pantolon etek ne olursa olsun yüksek belli olması bacak boyunu uzun göstereceğinden yaratacağı göz yanılması sizleri daha zayıf gösterecektir.
 
 

TÜMÜY LE SİYAH KOMBİNLER
Moda dünyasında sık sık kullanılan üzerine konuşulan zayıf görünmenin en büyük hilelerinden biri tabii ki de siyah giyinmektir ve hatta emininki sizlerde daha önce bunu duymuşsunuzdur.
 

DİKEY ÇİZGİLER
Dikey çizgilerde oldukça zayıf görünmekte yarar sağlayan bir etkendir. Özellikle dikey çizgilere sahip pantolon ve dar kessim etekler. Bacak boyunuzun daha uzun görünmesi adına göz yanılması yaratacağından dolayı tekrar olduğundan daha da zayıf bir görünüm sağlayacaktır sizler için.
 

BELİ VURGULAYACAK KOMBİNLER
Geniş elbiseler yada tunikler giyerek ve üzerine bel ince liginizi belirgin hale getirecek kemerler takmanız sizleri zayıf gösterecektir vücudunuza bir kum saati şekli kazandıracak ve  kadın hatlarını daha çok ön panda tutarak güzel bir görünüme de kavuşmuş olacaksınız
 

SİVRİ BURUN AYAKKABI TERCİHİ
Bir diğer zayıflama yöntemlerinde sıkça bacak boyunun uzunluğu göz yanılma tekniklerinin zayıf gösterme yollarından olduğunu bahsettik.  Topuklu ve sivri burun ayakkabılarında aynı etkisi mevcuttur. Topuklu ayakkabının boyunuzu daha uzun göstermesi aynı zamanda fazla kiloların gizlenmesiyle aynı anlamı taşımakta.
 

V YAKALI ÜST GİYİM
Son zamanların moda akımlarında sıklıkla rastladığımız v yaka üst giyim parçaları, aslında daha uzun bir bedene kavuşturması nedeniyle sıklıkla kullanılmakta. Zayıf görünmek için kare ve yuvarlak yaka üst giyimlerinizi rafa kaldırma zamanı geldi.
 

UZUN KOLYELER
Uzun ve püsküllü takılar üst beden boyunuzun daha da uzun gösterebilir bu nedenle giydiğiniz gömlek kazak tunik gibi üst giyim parçalarınızda aksesuar olarak uzun kolyeleri tercih etmeniz sizler için daha zayıf bir bedene giden bir diğer yoldur.
 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ