Salaş hırka modelleri ve yazlık hırka modelleri

  • 19 Şubat 2017
  • 2.661 kez görüntülendi.
Salaş hırka modelleri ve yazlık hırka modelleri

Özellikle gençlerin arasında çok daha popüler olan ve hem spor kıyafetler ile hem de çok ağır olmayan tasarımlar ile kolayca kullanılacak salaş hırkaları mutlaka dolaplarda edinmeye başlamanızı öneririz.

Uzun salaş hırkalar

Özellikle bu yıl uzun salaş hırkalar biraz daha ön planda diyebiliriz. Uzun diyorsak yerlere kadar uzanan ya da yerleri süpüren modeller değil elbette. Genellikle diz hizasında ya da biraz daha kısa sevenler için diz üstü ayarında bir salaş hırka bulmak oldukça kolay. Özellikle düz uzun salaş model ya da desenli uzun salaş hırka model bulmak bu yıl çok kolay. İndirimlerin başlaması ile çok daha keyifli bir alım süreci yaşayacak ve en güzel mevsimlik kıyafetinizi tamamlamış olacaksınız. Sıcak olduğunuzda çıkarabilir, havalar soğuduğunda ise hemen üzerinize geçirebilirsiniz. Özellikle postası çantalar ile çok güzel bir kombin sağlamaya çalışıyor olacaktır.

Yazlık hırka modelleri

Özellikle sıcak havalarda tercih edeceğiniz yazlık hırka modelleri, sizleri soğuk gecelerde saracak ve daha sıcak kalmanızı sağlıyor olacak. Sizler için birbirinden güzel hırka modellerini sunuyoruz ve beğenmenizi ümit ediyoruz.
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ