Eyy gönüllü avukat Seren Serengil nerdesin?..

Eyy gönüllü avukat Seren Serengil nerdesin?..

Yıllar içinde belli aralıklarla türlü skandallarla gündeme oturan Ebru Şallı’nın gürültü koparan son vukuatı geçtiğimiz Mayıs ayında yaşanmıştı.

Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraflar sosyal medyaya düşmüştü. Ebru Şallı bunun için mahkemeye başvurmuştu; ancak istediği karar çıkmadı. Savcılık, Şallı’nın delil olarak sunduğu fotoğrafların, özel hayatını ihlal edecek nitelikte bir görüntü olmadığını belirterek dosya için takipsizlik kararı verdi.

Çıplak fotoğrafların Ebru Şallı’ya ait olmadığına dair en ateşli savunma yakın arkadaşı Seren Serengil’den gelmişti.

Mesleki başarısından ziyade ‘Evlilikleri, boşanmaları, polemikleri, kiloları, mide ameliyatı, genç sevgilisi, bacağına dökülen kaynar su’ gibi konularla magazinin bir diğer önemli figürlerinden olan Seren Serengil; yorumculuk yaptığı dedikodu programında Şallı’yı savunarak  “Ebru Şallı’nın göğüslerinin arası çok açık ve göğüsleri paylaşılan fotoğraftaki gibi sarkık değil, o benim yanımda da soyunup giyindiği için net bir şekilde biliyorum. O fotoğraftaki kişi kesinlikle Ebru değil” ifadelerinde bulunup eklemişti “Eğer bu çıplak fotoğraf gerçek çıkarsa Ebru Şallı’yla olan arkadaşlığım biter”…

Fi tarihinde evlenmek üzere olduğu sevgilisini elinden aldığını iddia ettiği eski dostu Gülben Ergen’i bu ihanetinden dolayı yıllardır affetmeyen Seren Serengil, Kasım 2016’da instagram hesabından Gülben Ergen’e şu ağır ifadelerle yüklenmişti:

“Saygıyı hak etmek için tertemiz bir geçmişe, tertemiz bir bugüne, tertemiz bir kişiliğe ihtiyaç vardır. Kimseyi yaralamadan kimseye nankörlük yapmadan hiçbir ahlaki değere ters düşecek unsurlar barındırmamak lazım yaşam hikayende… Kimseyle arkadaşlık edip sevgilisine, kocasına yan gözle bile olsun bakmamak lazım, elinden almamış olmak lazım. Lazım da lazım…”

Gülben Ergen’e verdiği bu ‘ahlak dersi’ni hatırlayan herkes şimdilerde “Seren Serengil hararetle avukatlığına savunduğu yakın arkadaşı Ebru Şallı’nın yasak aşkına nasıl bakıyor?” diye soruyor.

Acaba “Eğer bu çıplak fotoğraf gerçek çıkarsa Ebru Şallı’yla olan arkadaşlığım biter” diyen Seren Serengil, ‘Evli bir erkeğe yan gözle bakan’ Şallı ile görüşmeyi kesecek mi?

Bekleyip göreceğiz…

SacitAslan.Com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ