2016 Tırnak Trendleri

  • 19 Şubat 2017
  • 1.725 kez görüntülendi.
2016 Tırnak Trendleri

Tırnaklar giydiğimiz elbise yâda kullandığımız makyaj tonlarına göre değişkenlik gösterebilir, uyum yakalayabilir, hatta zıt tonlamalarla farkındalık yaratabilir. Kısa bir örnek vermek gerekirse vücudumuza oturmuş siyah bir takım elbiseyi sac ve makyajla tamamladıktan sonra kırmızı parlak dikkat çekici bir tonla tırnaklarımızı süsleye bilir dış görünüşümüz dede bakımına özen gösteren elit bir imaj uyandırabilirsiniz.
 
Bunun gibi birçok örnek var bu yazımızda da sizler için tırnak modasındaki, son trend leri ve değişiklikleri derleyip topladık ve biz kadınlar takipçilerimizin beğenisine sunmak için hazırladık.
 
Sizlerin beğenisine sunacağımız Sonbahar / Kış 2016-2017 tırnak ve oje trendleri hakkında örnekler hazırladık.
 
Öncelikle tırnak şekillerimizden bahsedelim. En iyi trend tırnak şekilleri şunlardır;
 

• Oval Tırnaklar
• Yuvarlatılmış Tırnaklar
• Uzun Badem Tırnaklar
• Squoval veya Squared Oval Tırnaklar

 
 
KOYU RENK CİLALAR
 
Dudaklarda olduğu gibi bu sezon güzellik trendlerinde tırnaklarda da koyu cilalar görüyoruz. Örneğin, grinin tonları, siyah, koyu mor vb. gibi.  Siyah ojeleri Rihanna’nın çok sık kullandığını hepimiz görüyoruz. Nicholas K.’de ise mürdüm rengi, patlıcan moru ve siyah kadife tonlarını dudaklarında ve tırnaklarında kullanmıştır.
 
GÜMÜŞ RENGİ CİLALAR

 
2016-2017 sonbahar kış mevsiminin büyük trendleri arasında gümüş rengi metalik cilalarla siz de modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.
 
SWAROVSKİ & RHİNESTONE TAŞLI BEZEMELER

Parlak, güzel ve serin tırnak görünümü elde etmek istiyorsanız lüks Swarovski kristallerle hazırlanmış cilaları tercih ederek tekdüze görünümden çıkarak ve hemen her kıyafetinizle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.
 
90 LARDAKİ TIRNAK GRAFİKLERİNİ DENEYİN
 
90 lı yılların tırnaklarında olduğu gibi hemen hemen tüm renkler, çizimler, karikatürler, bayraklı tasarımlar, çılgın kombinasyonlar 2016-2017 sonbahar kış sezonunda yeniden basit ve eğlenceli bir şekilde podyumlarda yerini alıyor. Ayrıca ilginç ve uç bir görünüm yakalamak isteyenler için sezonun trendi olacak cilaları kırmızı rujlarınızla kombinlemenizi tavsiye ederiz.
 
FRANSIZ MANİKÜR

YFransız manikürleri hemen hemen hepimiz bilir ve uygularız. Fransız manikürü 2016-12017 sezonunda da her zamanki sürekliliğini korumaya devam ediyor. Ancak Fransız manikürlerinizi çeşitli renklerle de deneyerek daha çekici ve ilginç bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
MARBLE CİLALAR

Mermer bir görünümü kim sevmez? Mermer cilalar sonbahar kış sezonunun en çok beklenilen manikür çeşitlerinden biridir. Mermer cilalar güzel ve gizemli bir görsellik taşımaktadırlar.
 
BASİT KLASİK CİLALAR

İş yerinizde trend ve şık bir görünüm yakalamak istiyorsanız eğer yuvarlak tırnaklarda kahverengi cila deneyebilirsiniz.
Ayrıca şık ve güzel görünen tek renk klasik pembe cilaları denemenizi de öneririz.
Ancak monoton bir görünümden çıkmak istiyorsanız renkli tırnak cilalarını da deneyebilirsiniz.
 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ